Karczma w całości wykończona jest drewnem, elementami kultury ludowej, dekoracjami z suchych kwiatów, a także prawdziwym górskim kamieniem. Oryginalne góralskie meble, rzeźbione stoły i krzesła wprowadzają niepowtarzalny klimat. Uroku dodaje też pokaźny kominek. Gości wita prawdziwa góralska muzyka. Do dyspozycji jest jedna sala na 90 osób oraz antresola na pierwszej kondygnacji z 40 miejscami połączona z tarasem widokowym, oraz duży słoneczny ogródek z oczkiem wodnym.

Idealne miejsce na rodzinny obiad, a także na spotkanie biznesowe, gdzie można smacznie zjeść i mile spędzić czas. Przestronne wnętrze zapewni swobodę i komfort gościom. Posiadamy bardzo bogate menu, które zaspokoi nawet najwybredniejsze podniebienia. Wszystkie nasze potrawy powstają w oparciu o tradycyjne staropolskie receptury. Szczególnie polecamy: Kwaśnicę z wkładką, Golonkę z kapustą zasmażaną, Plaster szyny pieczonej, Oscypki z grilla z żurawiną, Duszonki po beskidzku, Placek po zbójnicku, Wino grzane korzenne z pomarańczami, a dla naszych milusińskich pociech mamy specjalnie przygotowane menu.

Karczma bezpośrednio jest połączona z salą rekreacyjno- rozrywkową w której znajdują się dwa stoły do bilardu 9” oraz 8” , stół do tenisa stołowego , piłkarzyki i maszyna do gry w lotki .

Zajazd Mihałufka - Skępe

ul. Polna 42 Skępe Tel. 697 277 774

TOP